Zapisz się na

wakacyjny kurs

grupowy z języka hiszpańskiego!

Kurs wakacyjny w Via Italia to:

Bezpłatna lekcja

Przed rozpoczęciem kursu organizujemy darmową lekcję próbną na której możemy się wspólnie poznać oraz poznasz na żywo nasze podejście do nauki języka.

Najlepsi lektorzy

Wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy z odpowiednimi uprawnieniami, z pasją do nauczania i dawką pozytywnej energii :)

Autorskie metody

Ciekawe materiały dostosowane do poziomu kursantów; kurs opiera się na kompilacji materiałów autorskich, podręcznikach, gazetach, podczas zajęć wykorzystywane są filmiki, audio, interaktywne ćwiczenia.

Prace domowe

Każdy kursant pomiędzy lekcjami ma zadaną pracę domową, którą po odrobieniu wysyła lektorowi do sprawdzenia.

Nowoczesna platforma

Zajęcia odbywają się poprzez platformę do webinarów opartą o przeglądarkę, która działa na każdym urządzeniu. Używamy wirtualnych tablic oraz dokumentów.

Małe grupy

Grupy składają się z maksymalnie 4-5 osób. Dodatkowo utworzony jest chat grupowy na whatsapp.

Świetne ceny

Najlepsza cena na rynku z jednoczesną gwarancją najwyższej jakości nauczania. Zajęcia już od 39 zł za lekcję. Możliwe jest rozłożenie płatności na raty 0%.

Nagrania

W razie nieobecności każdy otrzymuje nagranie. Każde zajęcia są nagrywane, aby można było powrócić do nich w każdej chwili przez okres 3 miesięcy

Kursy grupowe z lektorką Polką

 

Wszystkie nasze Lektorki posiadają wykształcenie filologiczne, łączy je pasja do nauczania języka hiszpańskiego.

  Obecnie kursy grupowe są prowadzone przez mgr Natalię Dąbrowską. Kultura i język hiszpański od zawsze były jej pasją, dlatego postanowiła wyprowadzić się na stałe do słonecznego Alicante na Costa Blanca. Pełna energii lektorka, która zaraża swoim entuzjazmem do języka hiszpańskiego. Uwielbia kulturę i historię Al-Andalus.

Kurs języka hiszpańskiego

będzie opierał się na kompilacji różnych materiałów. Autorski kurs języka hiszpańskiego wzbogacony jest o materiały pochodzące z internetu, najnowszych podręczników oraz hiszpańskich gazet. Na zajęciach rozwijamy równocześnie wszystkie kompetencje: konwersacje, rozumienie tekstu czytanego, słuchanie, wzbogacanie znajomości leksyki i podstawowych zagadnień gramatycznych.

Poziomy

Wybierz poziom kursu jakim jesteś zainteresowany.

Kwalifikacja na dany kurs językowy odbywa się na podstawie audytu językowego przeprowadzonego podczas spotkania organizacyjnego.

 

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs to pierwszy etap nauki języka dedykowany osobom, które nie miały kontaktu z językiem hiszpańskim.

Czego się nauczę?

Po tym kursie będziesz w stanie rozmawiać na podstawowe tematy związane z życiem prywatnym, pracą, szkołą. Opowiesz o swojej rodzinie, znajomych, a także o tym jak wygląda Twój dzień i jak spędzasz czas wolny. Jest to kurs, który przygotuje także do podróży do Hiszpanii: zamówisz po hiszpańsku kawę, zapytasz o drogę, zarezerwujesz stolik w restauracji, a także napiszesz maila z rezerwacją pokoju w hotelu. Poznasz podstawowe zasady gramatyki, używając poprawnie czasu teraźniejszego i być może poznasz zasady czasu przeszłego.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs na poziomie A2 przeznaczony jest dla osób, które mają podstawową znajomość języka hiszpańskiego (znają czas teraźniejszy), chcą kontynuować kształcenie podstaw, poznać kolejne zasady gramatyki, czytać i pisać proste teksty, tworzyć i rozumieć mało skomplikowane wypowiedzi na różne tematy.

Czego się nauczę?

Rozwinięcie znajomości hiszpańskiego, kontakt z językiem, nacisk na aspekt komunikacyjny

Po tym kursie osoba będzie potrafiła stworzyć proste zdania z zastosowaniem podstawowych struktur języka hiszpańskiego, a także wymienić się informacjami, zadawać pytania, wyrażać opinię, zapraszać, przepraszać i prosić. Zna słownictwo potrzebne w codziennych sytuacjach i jest w stanie porozmawiać o elementach życia codziennego: podróże, jedzenie, mieszkanie i zakupy, uczucia. Potrafi opisać elementy z najbliższego otoczenia, a także wydarzenia, które odbyły się w przeszłości. Kursant m.in. będzie znał czas teraźniejszy, kontrukcję wyrażającą przyszłość i czasy przeszłe.

Podczas kursu pojawią się także elementy przygotowujące do egzaminu (matura lub inny egzamin na tym poziomie).

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które miały kontakt z językiem hiszpańskim, znają czas teraźniejszy i dwa podstawowe czasy przeszłe.

Czego się nauczę?

Na kursie utrwalisz zagadnienia z poziomu a1/a2, następnie poznasz między innymi tryb przypuszczający i rozkazujący. Pozwoli Ci to na  swobodne wypowiadanie się na interesujące Ciebie tematy, zrozumiesz umiarkowanie skomplikowane zagadnienia z życia codziennego, polityki, nowości w świecie technologii. Będziesz w stanie poplotkować z hiszpańskojęzycznymi znajomymi, porozmawiać na tematy biznesowe lub poczytać wiadomości po hiszpańsku. Zrozumiesz najważniejsze wątki w serialu po hiszpańsku, a także przeczytasz mało skomplikowaną książkę czy artykuł w gazecie. Nauczysz się jak napisać list formalny, zgłosić reklamację czy napisać pozytywną lub negatywną opinię w Internecie. Podczas kursu pojawią się także elementy przygotowujące do egzaminu (matura rozszerzona, dele).

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które miały kontakt z językiem hiszpańskim, znają czas teraźniejszy, czasy przeszłe,  czas przyszły, tryb przypuszczający i rozkazujący.

Czego się nauczę?

Jeśli mylą Ci się jeszcze poznane wcześniej czasy to jest właśnie moment na uporządkowanie Twojej wiedzy. Po utrwaleniu zagadnień z poziomu b1 poznasz magiczny tryb subjuntivo, który przeniesie Ciebie w inny wymiar wtajemniczenia i poczujesz się jak rodowity Hiszpan :) Wprowadzenie tego trybu wiąże się też z ciekawymi dyskusjami i argumentowaniem swojego stanowiska. Na zajęciach pojawią się poważne tematy, takie jak ochrona środowiska, równouprawnienie, decyzje polityczne, większość „gorących” tematów o których mowa w telewizji.  Podczas kursu pojawią się także elementy przygotowujące do egzaminu (matura rozszerzona, dele), nauczysz się jak napisać rozprawkę.

Cennik zajęć wakacyjnych w roku 2023

Wypełnij formularz i zapytaj o wolne miejsca

język hiszpański

Intensywny wakacyjny kurs językowy

Wypełnij formularz i zapytaj o wolne miejsca

język hiszpański

Wypełnij formularz i zapisz się na darmową lekcję próbną grupową

Kurs grupowy - język hiszpański

Określ swój aktualny poziom:

Długość zajęć (zaznacz wszystkie możliwe dla Ciebie opcje):

Wiek

Dodatkowo myślę o:

Mogę uczyć się w godzinach (zaznacz wszystkie możliwe dla Ciebie opcje):

Dni (zaznacz wszystkie możliwe dla Ciebie opcje):

Rabaty nie sumują się.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Językowa VIA ITALIA Magdalena Szczepanik z siedzibą przy ul. Wysockiego 3/70, 27-200 Starachowice.Dane podane w formularzu, które są dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@via-italia.pl

Inny język to inna wizja świata!

Uczmy się hiszpańskiego razem

+48 888 635 883

biuro@via-italia.pl