Nauka języka angielskiego!

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Ucz się jezyka angielskiego razem z nami w Szkole VIA ITALIA!

Kurs angielskiego w pigułce

VIA ITALIA

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO?

Obecnie język angielski jest powszechnie używany – szacuje się, że posługuje się nim ok. 1,5 miliarda ludzi mieszkających na wszystkich kontynentach. Właśnie dlatego język angielski stał się językiem nauki, biznesu, informatyki, współpracy międzynarodowej i dyplomacji. Jest niezbędny podczas podróży, to właśnie znajomość angielskiego zazwyczaj ułatwia nam komunikacje i poruszanie się podczas wyjazdów zagranicznych, gdy nie znamy języka danego państwa.

WARTO ROZWAŻYĆ INNE POWODY DLA KTÓRYCH TRZEBA UCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO:

 • Pomoże Ci podczas podróży bez względu gdzie pojedziesz. Prawie każdy zna chociażby podstawy angielskiego,
 • jest to jeden z najbardziej popularnych języków na świecie,
 • jest to język nauki, biznesu, współpracy międzynarodowej i dyplomacji, umożliwia naukę i studiowanie za granicą,
 • zrozumiesz teksty ulubionych utworów muzycznych i dialogi w TWoich ulubionych filmach, a także przeczytasz obcojęzyczne książki,
 • najczęstszy język oprogramowania i programóm komputerowych.

Nauka języka angielskiego to sposób na rozwój – osobisty, kulturalny, zawodowy.

Nie ma na co czekać, tylko czym prędzej warto zapisać się na kurs angielskiego online!

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZKOŁĘ "VIA ITALIA"?

Szkoła Via Italia oferuje znacznie więcej niż zwykłe zajęcia przez Skype. Obecnie szkoła wykorzystuje metodę nauczania tzw. blended learning. Jest to zintegrowana metoda kształcenia dostosowana całkowicie do potrzeb kursanta. Zajęcia prowadzone są indywidualnie przez komunikator Skype lub grupowo na platformie Zoom, przez co kursanci mają bardzo dobry kontakt z prowadzącym. taka metoda nauki połączona jest z różnymi aktywnościami prowadzonymi zdalnie.

 • potrafimy nie tylko uczyć, ale nauczyć (spójrz na opinie – KLIK!),
 • mamy długoletnie doświadczenie w nauczaniu przez internet. Szkoła od początku istnienia przybrała tą formę nauczania,
 • zespół lektorów pracujących w Szkole ma wykształcenie kierunkowe i doświadczenie,
 • wygoda: uczysz się gdzie chcesz (w domu, w biurze, na wakacjach, czyli wszędzie tam gdzie masz Internet!),
 • uczysz się kiedy chcesz. Zajęcia mogą odbywać się o różnych porach: szkoła działa od 7 do 22:30, także w weekendy,
 • czujesz się swobodnie, jesteś zrelaksowany, przez co skuteczność nauki jest większa,
 • nie musisz pamiętać o zabraniu materiałów, wystarczy dostęp do Internetu,
 • ruchomy czas pracy: można uzgadniać termin zajęć na bieżąco,
 • profesjonalni i doświadczeni nauczyciele języków obcych, którzy mogą przebywać za granicą i pomiędzy lekcjami doskonalić swoje umiejętności (spójrz kto u nas uczy – KLIK),
 • szkoła podąża wraz z duchem czasu, starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom kursantów,
 • lektorzy pracujący w Szkole są pasjonatami języka,
 • oferujemy szeroki zakres kursów językowych online, które kładą nacisk na komunikację i myślenie zachowawcze.

PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO :) ! ZAPISZ SIĘ NA  BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

W Szkole VIA ITALIA nauka języka angielskiego jest przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży gimnazjalnej, młodzieży licealnej oraz dorosłych, czy też studentów. Proponujemy bogatą ofertę kursów języka angielskiego, w tym kursy tematyczne, specjalistyczne, wakacyjne, konwersacyjne, przygotowujące do różnych egzaminów oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb słuchacza. Przygotowujemy do egzaminów.

Szkoła „VIA ITALIA” oferuje coś więcej niż zwykłe zajęcia online!

Szkoła Językowa „VIA ITALIA”oferuje lekcje języka angielskiego online na różnych poziomach zaawansowania, a także o różnym stopniu intensywności. Lekcje przebiegają w przyjacielskiej atmosferze. Lektorki angielskiego charakteryzuje cierpliwość i tolerancja, ale uwaga, jest też wymagająca ;). Oczekujemy systematyczności i rzetelności. Naszym celem jest przekazanie pasji i miłości do języka, chcemy aby nauka nie kojarzyła się z przykrym obowiązkiem. Chcemy, aby każdy uczeń z niecierpliwością czekał na kolejne zajęcia.

W Szkole Językowej „VIA ITALIA” zajęcia są dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Każdy kurs jest inny. Nie ograniczamy się tylko do monotonnego przedstawienia tematu, ale staramy się prowadzić lekcje w różnorodny sposób. Przed lekcją są przesyłane różne materiały: najczęściej w formacie PDF lub w Wordzie. Część materiałów jest przygotowana samodzielnie przez nas, ale też wspomagamy się różnymi podręcznikami, książkami, artykułami pochodzącymi z gazet lub linkami. Dodatkowo często przesyłamy zdjęcia, piosenki, krótkie filmy.

Obecnie szkoła wykorzystuje metodę nauczania tzw. blended learning. Jest to zintegrowana metoda kształcenia dostosowana całkowicie do potrzeb kursanta. Zajęcia prowadzone są indywidualnie przez komunikator Skype, lub grupowo przy użyciu platformy Zoom przez co kursant ma doskonały kontakt z lektorem. Taka „tradycyjna” metoda nauki połączona jest z różnymi aktywnościami wykonywanymi samodzielnie. Kurs wykorzystuje techniki multimedialne (pliki tekstowe, pliki audio, filmiki, obrazy, ćwiczenia, quizy) oraz zawiera dodatkowe narzędzia, które pozwalają dostosować proces nauki do indywidualnych potrzeb. Zawarte tam ćwiczenia leksykalno- gramatyczne stanowią doskonałe wzbogacenie wiedzy przekazanej przez lektora podczas zajęć. Na zajęciach staramy się rozwijać jednocześnie różne kompetencje, dlatego też oferujemy nie tylko naukę gramatyki i leksyki, ale przede wszystkim skupiamy się na konwersacjach, a także na przekazaniu elementów kultury (historia, sztuka, literatura, muzyka). Na zajęciach zadawana jest też praca domowa, która powinna zostać przesłana do sprawdzenia mailowo (można ją zeskanować, zrobić zdjęcie abo wypełnić bezpośrednio w pdf lub wordzie). Tym sposobem nauka języka angielskiego sprawia przyjemność naszym uczniom. Kurs kończy się testem sprawdzającym opanowanie materiału. Kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający naukę w Szkole „VIA ITALIA”.

Podsumowując: to co najważniejsze to nie tylko nasza profesjonalność i doświadczenie, ale też elastyczność. Lekcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, chcemy aby lekcja odpowiadała Ci w 100 %, dlatego też jest bardzo ważne, abyś podczas zajęć  informował nas o swoich oczekiwaniach.

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA – KLIK

 

CENNIK

Dokładny cennik zajęć grupowych i indywidualnych można zobaczyć przechodzą na tą stronę: CENNIK

CZY WARTO UCZYĆ SIĘ ONLINE?

Nauka języka angielskiego online jest idealnym rozwiązaniem:

 • dla zapracowanych ludzi,
 • dla osób, które mają nienormowany czas pracy,
 • dla osób, które mają małe dzieci,
 • dla osób, które nie mają czasu dojeżdżać do szkoły stacjonarnej, nie lubią stać w korkach lub nie są w stanie w miejscu zamieszkania znaleźć wykwalifikowanego nauczyciela,
 • dla osób, które cenią sobie indywidualne podejście oraz elastyczność.

Nasze zajęcia mogą odbywać się o najróżniejszych porach. Jesteś rannym ptaszkiem? Proszę bardzo! Pracujesz do późna? Nie ma sprawy.

Nie musisz również czekać do rozpoczęcia roku szkolnego, naukę możesz rozpocząć w dowolnym momencie.

A jeżeli coś Ci wypadnie? Możesz zawsze przesunąć termin zajęć lub uczyć się samodzielnie z indywidualnych materiałów dopasowanych do Twoich potrzeb.

Zamiast wychodzenia na zewnątrz, można zostać w domu, w kapciach… z kubiem ciepłej herbaty.

Nie kupuj kota w worku :) Zapisz się na  BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ, nic Cię to nie kosztuje, a możesz zyskać wiele!

Nie możesz skupić się w domu, potrzebujesz chwili wytchnienia i spokoju? Sama wybierz miejsce! W parku, na plaży, możliwości są nieograniczone!

A przede wszystkim jeżeli nie masz pieniędzy to nie płacisz! Możesz wybrać formę rozliczenia z nami. Możesz wykupić jedną lekcję lub płacić w pakiecie. To świetny system, dzięki któremu nie będziesz się martwić, jeśli w danym miesiącu masz inne wydatki.

LEKTORKI

Cały zespół, który tworzy Via Italia możesz zobaczyć w zakładce O nas

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Zapisz się już dziś na darmową lekcję próbną i zacznij mówić w języku, którego chcesz się nauczyć. Nie odkładaj tej decyzji na później, po prostu sprawdź nas! Bez ryzyka i bez zobowiązań! KLIK

OFERTA

Szkoła VIA ITALIA oferuje zarówno zajęcia indywidualne (elastyczne terminy zajęć), a także lekcje w parach, kursy grupowe (stałe pory zajęć, zajęcia odbywają się na profesjonalnej platformie, w razie nieobecności lekcje są nagrywane i przesyłane w celu nadrobienia zaległości).  Wszystkie wyżej wymienione kursy łączy jeden mianownik: nie mamy szkolnego podejścia, chcemy dobrze poznać potrzeby naszych Kursantów, realizować materiał, który praktycznie im się przyda. Jesteśmy otwarci na propozycje tematyczne naszych Kursantów. Chcemy, aby każde spotkanie było dopracowane i przynosiło efekty.

Oferujemy kursy:

Z

Lekcje z native speaker'em

Szkoła „VIA ITALIA” oferuje lekcje z native speakerem.

Dlaczego warto uczyć się native speakerem?

 •  ćwiczymy akcent z osobą pochodzącą z kraju anglojęzycznego,
 • płynność, szybkie, naturalne tempo mówienia,
 • duży zasób słownictwa w wielu dziedzinach,
 • znajomość kultury i kontekstu społecznego,
 • lekcje z native speakerem to przede wszystkim skupianie się na aspekcie komunikacyjnym.

Szczególnie polecam takie zajęcia osobom, które są zainteresowane nabraniem łatwości wypowiadania się, kursami specjalistycznymi, a także tym, którzy chcą podejść do egzaminów, szczególnie na poziomie C1 / C2.

Z

Kurs angielskiego dla dzieci

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się języka angielskiego, a w Twoim mieście nie ma nauczyciela, możemy spróbować! Obecnie prowadzimy kursy dla dzieci. Dolna granica wieku to 9 lat. Proszę jednakże pamiętać, że należy dziecku pomóc w obsłudze Skype, a także najlepiej wydrukować materiały. Wymagana też jest kamera.

W przypadku nauki najmłodszych pracujemy  na materiałach autorskich, a także na podręcznikach przeznaczonych dla dzieci.

Z

Kurs dla osób wyjeżdżających na wakacje

Jeśli wyjeżdżasz do kraju hiszpańskojęzycznego, proponujemy Ci intensywny kurs języka ANGIELSKIEGO na którym omówimy najważniejsze zagadnienia:

 • Hotel, kemping: rezerwacja, przyjazd;
 • Podróż
 • Miasto: zwiedzanie, pytanie o drogę
 •  kuchnia
 • Zakupy
 • Rozrywka
 • Lekarz
 • Nawiązywanie rozmów

Jeśli jesteś zainteresowany, zapisz się na bezpłatną lekcję próbną.

Z

Standardowy kurs języka angielskiego

Kurs podstawowy: może się on opierać na książkach albo na materiałach opracowanych przez nas na podstawie naszego doświadczenia, słuchamy, dużo rozmawiamy ;)

Kurs średnio zaawansowany: pracujemy na podręcznikach, stopniowo są wprowadzane teksty pochodzące z gazet lub książek; krótkie nagrania, dużo rozmawiamy.

Kurs zaawansowany: pracujemy nie tylko na zaawansowanych podręcznikach, ale też na oryginalnych włoskich książkach, gazetach, polecamy oglądanie filmów.

Z

Specjalistyczny kurs języka angielskiego

Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym tematem czy dziedziną – napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy.

Z

Przygotowanie do matury, CAMBRIDGE, IELTS

Specjalizujemy się w przygotowaniu do każdego rodzaju egzaminów językowych.

Z

Kurs dla osób wyjeżdżających do pracy

Coraz więcej osób, młodych i starszych, podejmuje pracę w firmach angielskojęzycznych.
Dla niektórych z nich jest to podstawowe źródło zarobku, dla innych – dorobienie do pensji czy emerytury albo wakacyjny zarobek. Bez względu na okoliczności, podejmując pracę  w takiej firmie należy znać język angielski.

Możliwe zagadnienia realizowane podczas zajęć:

 • kurs języka handlowego,
 • kurs języka ekonomicznego,
  a także inne kursy na których pojawi się:
 • słownictwo związane z pomoc domowa,
 • słownictwo związane z zawodem opiekunki do dziecka,
 • praca w hotelu,
 • praca w gastronomii,
  Odbierz bezpłatną lekcję próbną!

Zapisz się już teraz na bezpłatną lekcję próbną