Ciao! 

Jeśli jesteś tutaj to oznacza, że kochasz język włoski tak samo jak ja. Trafiłeś pod dobry adres!

Witaj na VIA ITALIA!

Postanowiłam stworzyć moją własną przestrzeń i dzielić się informacjami, ćwiczeniami i materiałami z miłośnikami wszystkiego tego co jest związane z Włochami! W przyszłości chciałabym, aby znalazły się tutaj pełne kursy na różnych poziomach, chciałabym także organizować różne webinary.

Już dziś zapraszam Ciebie do wyruszenia w niepowtarzalną podróż z VIA ITALIA! Będziemy wspólnie uczyć się włoskiego słownictwa i gramatyki, a także poznawać włoską kulturę. Dołącz do mojej grupy na fb WŁOSKI NA VIA ITALIA, gdzie będę informowała na bieżąco o tym co nowego pojawiło się tutaj na stronie.

Odwiedzaj nas regularnie 🙂

A presto!

W Jaki sposób możesz uczyć się włoskiego z via italia?

k

ESERCIZI

Rozwiązuj ćwiczenia

GRAMMATICA

Ucz się z nami gramatyki! Raz w tygodniu na stronie pojawi się wyjaśnienie nowego zagadnienia z gramatyki!

LESSICO

Ucz się z nami słownictwa za pomocą słówek dnia i ćwiczeń!

Curiosità

Czytaj nasze ciekawostki na temat Włoch i kultury włoskiej!

WEBINAR

Oglądaj nasze webinary na żywo lub nagrania z nich! 

LEZIONI

Skorzystaj w każdej chwili z naszej darmowej lekcji próbnej lub dołącz do grupy! Zajęcia odbywają się online na żywo z Lektorem.

Język włoski w liczbach

milinów osób mówi po włosku

aż tyle dialektów wyróżniają niektórzy uczeni

od tego roku włoski stał się oficjalnym językiem dla całego kraju

w tylu krajach język włoski jest językiem urzędowym

Kim jestem?

Z wykształcenia jestem filologiem włoskim, z Włochami jestem związana od dawna z powodów rodzinnych, od 2013 roku prowadzę Szkołę Online VIA ITALIA.
Obecnie Szkoła VIA ITALIA  to 18 Lektorów, 4 języki i prawie 300 Kursantów.

Na co dzień uczę języka włoskiego, co sprawia mi ogromną przyjemność. Na tej stronie chciałabym udostępniać dodatkowe ćwiczenia, aktywności, tak aby także inne osoby mogły z tego skorzystać 🙂 Chciałabym tutaj stworzyć takie przyjemne miejsce dla wszystkich tych, którzy kochają Włochy i język włoski tak samo jak ja.

Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat Szkoły kliknij przycisk poniżej.

Wierzę, że …

Un linguaggio diverso  è una diversa visione della vita.

“Inny język to inna wizja świata” – Federico Fellini

Volere è potere

Chcieć to móc 🙂 przy nauce języka obcego nie ma wymówek, należy wykreślić ze swojego słownika zdania typu „nie dam rady”, „nie nadaję się”, „nie mam talentu”.

Znajdź nas:

ScrivImi! 🙂 

Jeśli masz jakieś pytanie, sugestię czy chcesz podzielić się swoim doświadczeniem dotyczącym języka włoskiego czy Włoch – napisz do mnie!   

Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Językowa VIA ITALIA Magdalena Szczepanik-Zielonka z siedzibą przy ul. Wysockiego 3/70, 27-200 Starachowice.Dane podane w formularzu, które są dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@via-italia.pl