Przygotuj się na językową rewolucję! Rozpocznij kurs grupowy z nami !

Zapisz się na

wakacyjny kurs 

grupowy z języka włoskiego!

Kurs wakacyjny w Via Italia to:

Bezpłatna lekcja

Przed rozpoczęciem kursu organizujemy darmową lekcję próbną na której możemy się wspólnie poznać oraz poznasz na żywo nasze podejście do nauki języka.

Najlepsi lektorzy

Wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy z odpowiednimi uprawnieniami, z pasją do nauczania i dawką pozytywnej energii :)

Autorskie metody

Kładziemy nacisk na aspekt komunikacyjny, czyli dużo rozmawiamy po włosku. Ciekawe materiały dostosowane do poziomu kursantów; kurs opiera się na kompilacji materiałów autorskich, podręcznikach, gazetach, podczas zajęć wykorzystywane są filmiki, audio, interaktywne ćwiczenia.

Prace domowe

Każdy kursant pomiędzy lekcjami ma zadaną pracę domową, którą po odrobieniu wysyła lektorowi do sprawdzenia.

Nowoczesna platforma

Zajęcia odbywają się poprzez platformę do webinarów opartą o przeglądarkę, która działa na każdym urządzeniu. Używamy wirtualnych tablic oraz dokumentów.

Małe grupy

Grupy składają się z maksymalnie 4-5 osób. Dodatkowo utworzony jest chat grupowy na whatsapp.

Świetne ceny

Najlepsza cena na rynku z jednoczesną gwarancją najwyższej jakości nauczania. Zajęcia już od 34 zł za lekcję. Możliwe jest rozłożenie płatności na raty 0%.

Nagrania

W razie nieobecności każdy otrzymuje nagranie. Każde zajęcia są nagrywane, aby można było powrócić do nich w każdej chwili przez okres 3 miesięcy

Kursy grupowe z lektorką Polką

 

Wszystkie nasze Lektorki posiadają wykształcenie filologiczne, łączy je pasja do nauczania języka włoskiego.

Kurs języka włoskiego

będzie opierał się na kompilacji różnych materiałów. Autorski kurs języka włoskiego wzbogacony jest o materiały pochodzące z internetu, najnowszych podręczników oraz włoskich gazet. Na zajęciach rozwijamy równocześnie wszystkie kompetencje: konwersacje, rozumienie tekstu czytanego, słuchanie, wzbogacanie znajomości leksyki i podstawowych zagadnień gramatycznych.

Poziomy

Wybierz poziom kursu jakim jesteś zainteresowany.

Kwalifikacja na dany kurs językowy odbywa się na podstawie audytu językowego przeprowadzonego podczas spotkania organizacyjnego.

 

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs to pierwszy etap nauki języka dedykowany osobom, które nie miały kontaktu z językiem włoskim.

Czego się nauczę?

Po tym kursie będziesz w stanie rozmawiać na podstawowe tematy związane z życiem prywatnym, pracą, szkołą. Opowiesz o swojej rodzinie, znajomych, a także o tym jak wygląda Twój dzień i jak spędzasz czas wolny. Jest to kurs, który przygotuje także do podróży do Włoch: zamówisz po włosku espresso czy pyszną neapolitańską pizzę, zapytasz o drogę, zarezerwujesz stolik w restauracji, a także napiszesz maila z rezerwacją pokoju w hotelu. Poznasz podstawowe zasady gramatyki, używając poprawnie czasu teraźniejszego i być może poznasz zasady czasu przeszłego.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które miały kontakt z językiem włoskim i znają czas teraźniejszy.

Czego się nauczę?

Na kursie powtórzysz podstawy z poziomu a1, poznasz dwa czasy przeszłe. Będziesz w stanie już rozmawiać nie tylko na bieżące tematy, które dotyczą dnia codziennego i Twoich potrzeb, ale opowiesz także o wydarzeniach z przeszłości. Nie tylko utrwalisz słownictwo związane z zakupami, modą, mieszkaniem, pracą, szkołą, podróżami, ale także zajmiesz się tematami takimi jak uczucia, emocje, wyrażenie swojego zdania i hipotez. Nauczysz się jak napisać list/ maila czy prosty tekst informacyjny. Podczas kursu pojawią się także elementy przygotowujące do egzaminu (matura lub inny egzamin na tym poziomie).

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które miały kontakt z językiem włoskim, znają czas teraźniejszy, czas przeszły passato prossimo i ewentualnie imperfetto.

Czego się nauczę?

Na kursie utrwalisz zagadnienia z poziomu a1/a2, następnie poznasz między innymi czas przyszły, tryb przypuszczający i rozkazujący. Pozwoli Ci to na  swobodne wypowiadanie się na interesujące Ciebie tematy, zrozumiesz umiarkowanie skomplikowane zagadnienia z życia codziennego, polityki, nowości w świecie technologii. Będziesz w stanie poplotkować z włoskimi znajomymi, porozmawiać na tematy biznesowe lub poczytać wiadomości po włosku. Zrozumiesz najważniejsze wątki w serialu po włosku, a także przeczytasz mało skomplikowaną książkę czy artykuł w gazecie. Nauczysz się jak napisać list formalny, zgłosić reklamację czy napisać pozytywną lub negatywną opinię w Internecie. Podczas kursu pojawią się także elementy przygotowujące do egzaminu (matura rozszerzona, cils, celi).

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które miały kontakt z językiem włoskim, znają czas teraźniejszy, czasy przeszłe, czas przyszły i dwa tryby przypuszczające i rozkazujący.

Czego się nauczę?

Jeśli mylą Ci się jeszcze poznane wcześniej czasy to jest właśnie moment na uporządkowanie Twojej wiedzy. Po utrwaleniu zagadnień z poziomu b1 poznasz magiczny tryb congiuntivo, który przeniesie Ciebie w inny wymiar wtajemniczenia i poczujesz się jak rodowity Włoch :) Wprowadzenie tego trybu wiąże się też z ciekawymi dyskusjami i argumentowaniem swojego stanowiska. Na zajęciach pojawią się poważne tematy, takie jak ochrona środowiska, równouprawnienie, decyzje polityczne, większość „gorących” tematów o których mowa w telewizji.  Podczas kursu pojawią się także elementy przygotowujące do egzaminu (matura rozszerzona, cils, celi), nauczysz się jak napisać rozprawkę.

Dla kogo jest ten kurrs?

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które znają już język włoski na poziomie średniozaawansowanym (mocny poziom b2) i chcą rozwijać swoje językowe umiejętności.

Czego się nauczę?

Na tym poziomie początkowo zostanie uporządkowana  Twoja wiedza gramatyczna  na poziomie b1/ b2, a następnie będą rozwijane zagadnienia na poziomie C1. Na zajęciach będą wykorzystywane autentyczne teksty pochodzące z gazet, Internetu, nagrania audycji i krótkie filmiki. Zostanie położony nacisk na rozwijanie słownictwa i ćwiczenia pod kątem egzaminu (cils/ celi).

Kursy grupowe z lektorką Włoszką

Nasze Lektorki z Włoch to osoba z dużą pasją do nauczania języka włoskiego. 

Mówią o szkole Via Italia!

Cennik zajęć wakacyjnych w roku 2023

Wypełnij formularz i zapytaj o wolne miejsca

Kurs trwa 10 tygodni, od lipca do początku września z możliwością kontynuacji od października

Intensywny wakacyjny kurs językowy

Wypełnij formularz i zapytaj o wolne miejsca

język włoski

Bezpłatne dwa ebooki.

1000 najpopularniejszych wyrazów w języku włoskim i 215 ciekawostek na temat Włoch

Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Językowa VIA ITALIA Magdalena Szczepanik-Zielonka z siedzibą przy ul. Wysockiego 3/70, 27-200 Starachowice.Dane podane w formularzu, które są dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@via-italia.pl

Wypełnij formularz i zapisz się na darmową lekcję próbną grupową

Kurs grupowy - język włoski

Interesuje mnie kurs z:

Określ swój aktualny poziom:

Określ swój aktualny poziom:

Długość zajęć (zaznacz wszystkie możliwe dla Ciebie opcje):

Wiek:

Mogę uczyć się w godzinach (zaznacz wszystkie możliwe dla Ciebie opcje):

Dni (zaznacz wszystkie możliwe dla Ciebie opcje):

Dodatkowo myślę o:

Rabaty nie sumują się.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Językowa VIA ITALIA Magdalena Szczepanik z siedzibą przy ul. Wysockiego 3/70, 27-200 Starachowice.Dane podane w formularzu, które są dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@via-italia.pl